11:38
Підсумкове засідання ради класних керівників

26 травня відбулось підсумкове  засідання ради класних керівників.

На початку засідання обмінювались своїм професійним досвідом з питання формування у студентів відповідального ставлення до громадських обов’язків та доручень Ярощук М.А. (класний керівник гр.Т-33) та Гаврилуца В.В. (класний керівник гр.МП-31).                      

 Психолог коледжу Галушко  О.В. розповідала про складові іміджу педагога сучасного коледжу, за допомогою презентації ознайомила з технологіями створення позитивного іміджу педагога.

На засіданні ради також виступили вихователь гуртожитку №1 Бешта С.М. та вихователі гуртожитку №2 Милацька О.О. та Довгополюк  Л.К., які підвели підсумки роботи студентських рад гуртожитків та ознайомили присутніх класних керівників з інформацією щодо поселення студентів в гуртожитки на 2016-2017н.р.

Наприкінці засідання голова ради класних керівників Кулаківська  В.В.  ознайомила з  результатами анкетування студентів щодо їх інтересів та вподобань з метою планування виховної роботи коледжу на 2016-2017н.р.

Завершив засідання виступ заступника директора з виховної роботи

Кравчука О.М., який ознайомив класних керівників з питаннями планування та визначення основних напрямків виховної роботи зі студентами коледжу на 2016-2017н.р.

Переглядів: 875 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: