13:18
Петиція що визначить долю КОЛЕДЖІВ!!!

Шановні колеги, студенти,

випускники коледжу та їх родини!

28 січня 2017 року була зареєстрована та опублікована петиція «Про термінове прийняття Закону України №5240», який законодавчо врегульовує статус коледжів і технікумів до 2020 року. Автор Тарасюк Ірина Володимирівна.

Просимо Вас долучитись до голосування за дану електронну петицію на офіційному інтернет-представництві  «Верховна Рада України. ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ», яка знаходиться за посиланням https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/2183?aname=published

 

Короткий алгоритм реєстрації та голосування

 1. ​Перейти за посиланням
  https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/2183?aname=published
 2. У верхньому правому куті натиснути кнопку "Реєстрація" та заповнити відповідну форму та натиснути "Створити обліковий запис"
 3. На вказану Вами електронну адресу надійде лист з адреси petition_request@rada.gov.ua з темою "Підтвердження створення облікового запису для оформлення петицій", в якому будуть Ваш id (адреса ел. пошти), пароль та посилання "Підтвердити створення облікового запису". Це посилання дійсне 1 день та може бути використане тільки один раз. Перейшовши за посиланням Ви підтвердите реєстрацію.
 4. Знову перейти за посиланням
  https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/2183?aname=published
 5. У верхньому правому куті натиснути кнопку "Вхід" та ввести свої id та пароль (найзручніше зкопіювати їх з отриманого листа)
 6. Знайти петицію "Про термінове прийняття Закону України №5240"   клацнути по ній та натиснути кнопку

   переглянути/підписати , якщо петиція відсутня у переліку


  то можна знову перейти за посиланням 
  https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/2183?aname=published
 7. На пошту знову прийде лист, і підпис потрібно підтвердити натиснувши посилання "Підтвердити підпис петиції"
 8. Перегляньте чи "з'явилися" Ви у переліку підписантів петиції та скопіюйте і надішліть ПІБ, час та дату підпису на NikM@nuwm.edu.ua 
  У ел. листі вкажіть тему "Петиція", для "непрацівників" та "нестудентів" бажано вказати додаткову інформацію про себе. 

​Примітка: Реєстрація з першого разу може не відбутися. Пробуйте реєструватись на різні електронні адреси по кілька разів. Листи про реєстрацію можуть переноситися у СПАМ, перевіряйте відповідну папку електронної скриньки. 

Ілюстрована інструкція 

Більше інформації можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/0ByORggAPYsEDSDJZaHNaaEJGU00?usp=sharing 

 

Для збільшення ефекту необхідно:

 1. Долучитись до перепосту звернень «Підтримка Петицій» із посиланням на допоміжні матеріали. Інформація щодо голосування та актуальні новини подаватимуться у Фейсбуці в групі «КОЛЕДЖІ, ТЕХНІКУМИ УКРАЇНИ» за посиланням 
  https://www.facebook.com/groups/1309306889108636
 2. З метою висвітлення актуальних новин та обміну необхідною інформацією просимо долучитися всіх бажаючих до групи «КОЛЕДЖІ, ТЕХНІКУМИ УКРАЇНИ» і брати активну участь в розміщенні матеріалів.
 3. Ознайомитись із переліком народних обранців які голосувати «за» і які не голосували  в результатах поіменного голосування за закон №5240 (Додаток 5.) та провести роз’яснювальну роботу на місцях із представниками свого регіону.

https://drive.google.com/drive/folders/0ByORggAPYsEDSDJZaHNaaEJGU00?usp=sharing за цим посиланням можна переглянути додатки:

1. Додаток 1. Проект Закону на 1 аркуші.

2. Додаток 2. Пояснювальна записка на 2 аркушах.

3. Додаток 3. Порівняльна таблиця на 2 аркушах.

4. Додаток 4. Розгляд   питання порядку денного: 5240   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст")

5. Додаток 5. Результати поіменного голосування про розгляд за скороченою процедурою проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст") (№5240)

6. Додаток 6. Інструкція щодо реєстрації та голосування на сайті «Верховна Рада України. ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ»

7. Додаток 7. Мотиваційний мультфільм.

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ

Про термінове прийняття Закону України №5240

Відповідно до Розділу XV Прикінцевих та Перехідних положень  Закону України «Про вищу освіту», останній прийом на здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста проводився у 2016 році.

Враховуючи те, що з прийняттям Закону України «Про вищу освіту» майже два роки статус коледжів та технікумів залишається невизначеним на законодавчому рівні, а прийняття законодавчих змін, включаючи базовий Закон «Про освіту» потребує  певного часу, ПРОСИМО ТЕРМІНОВО ПРИЙНЯТИ Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» (щодо  освітньо-кваліфікаційного  рівня  «молодший спеціаліст») (реєстр. №5240 від 06.10.2016 р.)

 
Переглядів: 859 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: