10:11
Педагогічні читання (день 1)

Різдвяні канікули – період коли студентство відпочиває та готується з новими силами розпочати навчальний семестр. Для педагогів – це період активної роботи над навчальною документацією, час – коли можна активізувати самоосвітній процес. Це період, коли традиційно, ми проводимо  педагогічні читання. Намагаємося, щоб час проведений у колі однодумців був максимально ефективним.

Початок педагогічних читань розпочався 11 січня та пройшов у вигляді інтерактивної педагогічної гри «Велике коло». Педагоги, за обраними кольорами, розділилися на чотири кола. Кожна команда обрала свого лідера, який отримав тему, яку необхідно було обговорити. Лідерами команд стали: Людмила Анатоліївна Вітюк, Микола Миколайович Чернишин, Вікторія Василівна Кулаківська, Віктор Євгенович Римаришин.

Для обговорення було запропоновано такі теми:

  1. Якби я завтра став міністром освіти…

(Розглядаються проблеми освіти в Україні та нашому коледжі, пропонуються шляхи їх подолання.)

  1. Сучасний керівник коледжу. Який він?

(Обговорюються риси сучасного керівника освітнього закладу і не тільки.)

  1. Я – викладач! Це звучить гордо?....

(Обговорюється питання особистості викладача, вимог до його професійної придатності, емпатійність).

  1. Чи легко бути молодим? Глибокий погляд на життя студента.

(Обговорюється питання соціального статусу молодої людини, проблем у навчанні, особистих проблем молоді, а також питання нашої участі у формуванні та зміцненні особистості молодої людини).

Часу на обговорення відведено 20 хвилин. За цей час команди «прокачали» свої питання. Обговорення проходило дружно, весело, творчо. Свої висновки команди оформили у вигляді тез, схем, малюнків, які були презентовані капітанами команд. Процес захисту робіт супроводжувався мультимедійною презентацією.

Почесне журі довго оцінювало ефективність та творчий підхід колег у роботі над завданнями. Найбільш креативною та найвеселішою було визнано команду «Соняшник», а солодкий приз – торт, розділили за дружбу.

Переглядів: 204 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 3
3  
Було пізнавально, дружно, весело!

2  
Було весело, цікаво,пізнавально!

1  
Дуже круто!

Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: