13:04
Педагогічні читання

Однією з форм завершення певного етапу в науково-методичній роботі освітнього закладу чи педагога є проведення педагогічних читань. 

Уже  традиційно педагогічні читання проходять і в нашому коледжі. 29 та 30 січня у читальній залі коледжу зібралися усі педагоги, щоб  ознайомитися з роботами колег. Викладачі коледжу, які працювали над науково-методичними проблемними темами, обраними для вивчення у міжатестаційний період, представляли результати своїх досліджень та електронні портфоліо викладача.

У складі творчої групи працювали викладачі: Баранов М.О., Мінькова Н.П., Гагун О.П., Івашкевич В.В., Шилюк О.В., Бартош І.І., Котик Р.М.  Теми, які розглядалися, були різноплановими. Це і питання гуманізації освіти за  педагогічними ідеями відомого науковця Ш. Амонашвілі, питання впливу web-середовища на людину, особливо в дитячому та юнацькому віці, роль жінок-творців, жінок-науковів та митців, що змінили світ. Питання педагогічної харизми розглядалося в доповіді методиста Дмитрійчук К.О.

До участі у педагогічних читаннях було запрошено Папушу В.В., старшого викладача кафедри педогогіки, психології та корекційної освіти РОІППО. Ним було розкрито тему: "Технології попередження та психолого-педагогічні особливості агресії та насильства в молодіжному середовищі". Дана тема є актуальною в сучасних умовах. Цікаві факти, доступність пояснення та особиста харизматичність гостя викликали жвавий інтерес і обговорення у педагогічному колективі.

Бути педагогом - значить постійно  працювати над собою, вдосконалюючи свою викладацьку та професійну майстерність. Бути людиною, що відкрита для нового, відкрита для спілкування та навчання. Вчитися все життя - це шлях і доля сучасного педагога. Хороший педагог - це творець майбутнього!

 

Матеріали педчитань

Переглядів: 591 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: