21:19
Педагогічні читання

Традиційно, на зимових канікулах, у нашому коледжі проходять педагогічні читання. Цьогоріч вони почалися четвертого січня.

Творча група викладачів: Марценюк М.В., Гаврилуца В.В., Кощук В.М., Ярощук М.А. - підготували для колег цікавий та актуальний матеріал. Марценюк М.В. та Гаврилуца В.В. розповіли про необхідність впровадження в освітній процес інформаційних технологій, особливості використання мережі Інтернет та ресурсів Google у навчально-педагогічній діяльності викладачів та для особистих потреб. Проаналізували усі «за» і «проти» використання комп’ютерних технологій в освіті.

Кощук В.М. та Ярощук М.А. заново відкрили величезний світ творчості українського педагога, натхненника педагогіки національного виховання, основоположниці української дошкільної педагогіки, жінки нелегкої долі – Софії Федорівни Русової. Проаналізувавши її напрацювання, дійшли висновку, що геніальні ідеї С.Ф. Русової залишаються актуальними і сьогодні. Як щиро та окрилено і тепер звучать її слова: "Бути гарним педагогом - це бути справжнім реформатором майбутнього життя України, бути апостолом Правди і Науки".

Другий день педагогічних читань присвячений обміну досвідом педагогічної діяльності викладачів та вихователів коледжу. Про свої здобутки у міжатестаційний період розповідали Милацька О.О., Довгополюк Л.К., Кулаківська В.В., Маліченко В.І., Сачук М.Л., Багній Л.Т.,Сарахман Л.С., Гайка Т.Л. Досвід кожного з виступаючих заслуговує на більш глибокий аналіз та вивчення.

Із заключним словом виступив директор коледжу Марунич О.П. Він подякував присутнім за організацію та проведення педагогічних читань та привітав колектив з наступаючим Різдвом Христовим. 

Переглядів: 864 | Додав: edifier1963 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0