15:59
Вітаємо призера Олімпіади з геометричного моделювання на ПЕОМ

Результати X-ї ювілейної регіональної студентської олімпіади з геометричного моделювання на ПЕОМ
(Рівне, РДГУ,14 березня 2019 року)

Вітаємо переможців олімпіади:
1 місце: Лагодюк Павло Степанович (РДГУ)
2 місце: Мельник Василь Вікторович (НУВГП), Зайченко Сергій Вікторович (РДГУ)
3 місце: Гуменюк Микола Миколайович (НУВГП), Оліфер Максим Юрійович (РАТК НУВГП),
Яловенко Любомир Володимирович (МДТЕК)

У заліку серед коледжів Оліфер Максим Юрійович абсолютний лідер.

Прізвище, ім’я по-батькові
студента
Заклад вищої освіти Кіл.
Бал.
%
виконання
САПР
1 Лагодюк Павло Степанович Рівненський державний гуманітарний університет 111 98,2 AutoCAD
2 Мельник Василь Вікторович Національний університет водного господарства та природокористування 106 93,8 SolidWorks
3 Зайченко Сергій Вікторович Рівненський державний гуманітарний університет 93,5 82,7 AutoCAD
4 Гуменюк Микола Миколайович Національний університет водного господарства та природокористування 92,5 81,9 КОМПАС
5 Оліфер Максим Юрійович Рівненський автотранспортний коледж НУВГП 86,5 76,5 КОМПАС
6 Яловенко Любомир Володимирович Млинівський державний технолого-економічний коледж 81,5 72,1 AutoCAD
7 Мараховський Богдан Віталійович Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського 75 66,4 КОМПАС
8 Онищук Віталій Віталійович Рівненський державний гуманітарний університет 67 59,3 AutoCAD
9 Якобчук Арсен Володимирович Рівненський державний гуманітарний університет 65 57,5 AutoCAD
10 Степанюк Богдан Ігорович Технічний коледж НУВГП 56,5 50.0 КОМПАС
11 Альохін Олександр Андрійович Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського 56 49,5 КОМПАС
12 Мацьків Денис Степанович Технічний коледж НУВГП 50 44,2 КОМПАС
13 Качинська Ірина Миколаївна Рівненський державний гуманітарний університет 38,5 34,1 AutoCAD
14 Мороз Олександр Петрович Рівненський державний гуманітарний університет 32,5 28,8 AutoCAD
15 Коваль Ігор Леонідович Технічний коледж НУВГП 30 26,5 КОМПАС
16 Кардаш Іван Анатолійович Млинівський державний технолого-економічний коледж 30 26,5 AutoCAD
17 Савчук Вікторія Олексіївна Рівненський коледж ВП НУБІП 27 23,9 AutoCAD
18 Боюка Юлія Анатоліївна Рівненський державний гуманітарний університет 24,5 21,7 AutoCAD
19 Марченко Юрій Віталійович Технічний коледж НУВГП 14 12,4 КОМПАС
20 Яценко Микола Володимирович Рівненський державний гуманітарний університет 10 8,8 AutoCAD
21 Бортник Леонід Васильович Рівненський державний гуманітарний університет 9 8,0 AutoCAD
22 Козюбчик Даниїл Володимирович Рівненський державний гуманітарний університет 7 6,2 AutoCAD
23 Гамза Василь Петрович Рівненський державний гуманітарний університет 5 4,4 AutoCAD

Переглядів: 284 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: