09:10
«Охорона праці очима дітей»

З метою популяризації питань охорони праці та виховання культури безпеки праці серед молоді щорічно проводиться конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який організовує редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.

Цьогоріч у конкурсі також беруть участь студенти коледжу, а саме з числа груп першого року навчання. У конкурсних роботах своє бачення проблем безпеки життєдіяльності на виробництві представили наші учасники – Кучерук Зоряна (Т-12), Вітрик Вадим (Т-14), Чабан Мирослав (МПс-21), Макарицький Віталій (Тс-21), Бойко Михайло і Косовський Владислав (Т-15).

За умовами конкурсу відбіркові тури проводять щорічно в областях України та у м. Києві впродовж лютого, а переможців фіналу Конкурсу не пізніше ніж 28 квітня(у Всесвітній день охорони праці) нагороджують відповідними дипломами, відзнаками та цінними подарунками, їх список оприлюднюють у засобах масової інформації та на офіційних сайтах. Редакція журналу «Охорона праці» випускає альбом дитячих малюнків для розповсюдження серед навчальних закладів, державних підприємств, установ і соціальних партнерів.

Бажаємо творчих успіхів та перемоги!

Переглядів: 63 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: