09:05
Обласне методичне об'єднання завідувачів бібліотеками

19 травня 2016 року в Рівненському автотранспортному коледжі НУВГП відбулося засідання методичного об’єднання  завідувачів бібліотеками ВНЗ I–II рівнів акредитації  Рівненської області.

Вступне слово про навчальний заклад було надано директору коледжу Маруничу Олександру Петровичу. На засідання було запрошено головного методиста Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки  Волян  Наталію Петрівну. Вона ознайомила учасників засідання з сучасними формами роботи,які успішно впроваджені в бібліотеках інших міст та країн. Продемонстрований  матеріал викликав інтерес в учасників засідання.

Виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені демократія, толерантність та повага до прав людини є і нашим пріоритетним завданням. Тому наступне питання, яке розглядалося – «Виховна робота бібліотеки коледжу: проблеми, реалії перспективи», з яким виступила завідувач бібліотеки Рівненського автотранспортного коледжу Онищук Г.М. 

Після виступів відбулося обговорення з активною участю присутніх.

Діалог було продовжено при ознайомленні з матеріально-технічною базою коледжу. 

На завершення  згідно побажань було проведено екскурсію в Музей книги та книгодрукування в м. Острог.

 Музей книги та друкарства знаходиться в пам’ятці архітектури 16 ст. Луцькій надбрамній вежі. Експозиція музею розміщена на трьох поверхах. Тут розповідається про історію створення книги та виникнення друкарства, діяльність Івана Федорова.

Відвідуваний музей нумізматики знаходиться у приміщенні будинку Штейненбергів (19 ст.) Фонд музею нараховує понад 11 тисяч одиниць зберігання. До збірки належать монети, грошові сурогати, нагороди, бони, цінні папери, шати до ікон. Музей володіє повною колекцією, однією з двох в Україні, пам’ятних та ювілейних монет Національного банку України.

Острозький краєзнавчий музей було розташовано на території Острозького замку, який був резиденцією князів Острозьких. Замок було побудовано на місці дерев’яного укріплення зруйнованого монголо-татарами 1241 року. Спочатку це була башта-донжон, яка тепер носить назву «Вежа Мурована».

Учасники методоб’єднання вдячні організаторам та адміністрації коледжу за набутий досвід та позитивні емоції та враження.

Категорія: Обласні методичні об'єднання | Переглядів: 779 | Додав: bibliotekaratk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: