14:16
Навчання з охорони праці і пожежної безпеки.

В останній день січня завершено перший, у поточному році, етап навчання працівників коледжу нормам та правилам охорони праці і пожежної безпеки. Проведення такого навчання передбачено чинним законодавством України для всіх працівників. Навчання включало ознайомлення з законодавством сфери охорони праці і пожежної безпеки та організацією роботи з охорони праці на підприємстві. Крім того, працівники коледжу ще раз ознайомились з будовою та принципом дії первинних засобів пожежогасіння, порядком дій у випадку пожежі, правилами надання долікарської медичної допомоги, тощо.

Першими пройшли навчання та успішно склали тести майстри виробничого навчання і працівники робітничих професій. Потім - завідувачі гуртожитками та вихователі. І на завершення першого етапу – чергові гуртожитків та швейцари. Програма навчання для останньої категорії працівників була спрямована на пожежну безпеку та надання долікарської медичної допомоги. Народна мудрість каже, що краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. Тому, навчання проводилось не у вигляді нудного зачитування норм законодавчих та нормативно – правових актів, а шляхом демонстрації слайд-фільмів, де короткий, змістовний текст супроводжують яскраві тематичні слайди, що значно сприяє засвоєнню матеріалу. Але найкраще запам’ятовується не те, що ти почув чи навіть побачив, а що зробив сам. Тому, з завідувачами гуртожитків та швейцарами було проведено практичні заняття із застосування вогнегасників ВП-5. Кожен міг не тільки потримати в руках вогнегасник, а запустити його в дію і спробувати загасити уявне джерело займання.

Згідно плану навчань, до кінця 2018 року навчання з охорони праці та пожежної безпеки пройдуть усі викладачі, працівники бібліотеки та інший персонал коледжу.

Стан охорони праці та пожежна безпека підприємства залежать не від керівника, заступників керівника чи інженера з ОП, а від дій усіх працівників. А для цього всім необхідні відповідні знання та досвід, які і надає працівникам коледжу Програма навчання нормам та правилам охорони праці і пожежної безпеки.

Переглядів: 695 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: