19:07
«Наші Мами – Супергерої! Заради нас здатні на все!»

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас – кожної людини, яка живе та ходить по цій землі. Це свято – День матері, що відзначається в нашій країні у другу неділю травня.

Щороку, традиційно, з нагоди до Дня Матері у фойє коледжу відбувається святкове дійство. Напередодні свята практичний психолог, Олена Василівна Галушко організувала для наших працівниць-Матерів приємну вітальну несподіванку «Наші Мами – Супергерої!»

Матері бувають різні. Іноді це добрі та дбайливі жінки. Іноді – розгублені дівчатка, які і не сподівалися такого неочікуваного щастя. Є жінки, які для своїх дітей, як і за матір, і за батька.

«Матері» – це просто люди, і вони так само різноманітні, як люди.

Мама – це та, хто дала життя, дала можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травицею, проявити себе у цьому світі. Навіть, коли мама багато чого і забороняла робити, життя, яке вона дала, дає можливість досягнути своєї мети, життєву місію, творити у нашому світі, не боятися вкладати своєї праці, тепло своєї душі.

Переглядів: 73 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: