14:02
На чужій, не своїй війні..

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що пов'язаний з датою виведення радянських військ з Афганістану. Цього дня  в читальному залі коледжу відбулася виховна година, підготовлена викладачами комісії соціально-гуманітарних дисциплін.

Перед присутніми студентами та викладачами зі вступним словом виступив кандидат історичних наук Ніколайчук О.С., який розповів про історичні обставини військово-політичного протистояння часів т.зв. «холодної війни» та супутні йому воєнні конфлікти, в котрих брав участь Радянський Союз. Високу ціну заплатив український народ за політичні авантюри Кремля, розплачуючись життями своїх дітей, змушених виконувати «інтернаціональний » обов’язок в Чилі, Єгипті, Ефіопії, В’єтнамі, Кубі та в багатьох інших «гарячих » точках світу. 

Найбільш масштабною та трагічною була війна в Афганістані, яка тривала 10 років з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року. Кожен четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців , які брали участь у бойових діях – наші співвітчизники, кожен  четвертий із них , хто не повернувся з Афганістану – українець. 

Сьогодні багато ветеранів-афганців  стали на захист рідної землі від російського окупанта, який продовжує ганебну практику втручання у внутрішні справи інших держав, принісши смерть та руїну в Грузію, Україну, Сирію.

На зустріч зі студентами був присутній наш колега, майстер виробничого навчання Мельничук Микола Пилипович, нелегкою частиною життя котрого став Афганістан. Від імені колективу вітаємо Миколу Пилиповича з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав! Також сьогодні  ми висловлюємо міцну віру в те, що більше ніколи і нікому українці не дозволять  пожертвувати собою за чужі імперські  інтереси.

 

Переглядів: 485 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: