20:28
Математичне кафе «Рапсодія»

«…Предмет математики настільки серйозний, що не варто втрачати нагоди зробити його трохи цікавішим…»

Ці слова належать великому французькому філософу, письменнику, фізику, математику, одному із засновників математичного аналізу, теорії імовірності та проективної геометрії, творцю перших зразків лічильної техніки, автору основного закону гідростатики – Блезу Паскалю.

Щоб реалізувати дані слова, підвищити інтерес учнів до математики, розширити їх кругозір, розвивати логічність мислення, спостережливість, кмітливість; прагнення до виявлення ініціативи, розкрити й реалізувати власний інтелектуальний потенціал та вміння працювати у команді задля досягнення спільної мети 23 березня 2017 року у межах декадника комісії природничо-математичних дисциплін і креслення було проведено засідання математичного кафе «Рапсодія».

Рапсодія – це інструментальний або вокальний твір, написаний у вільному, імпровізованому стилі. Їй властиве чергування різнохарактерних епізодів. Отже, «Математична рапсодія» – інтелектуально–розважальний захід, проведений у вільному, частково імпровізованому стилі з чергуванням різнохарактерних конкурсів на математично-логічному матеріалі.

Захід підготувала і проводила викладач «Математики» та «Вищої математики» Марценюк Ю.Ю. для студентів спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» (Т-34, Тс-21 і Тс-22).

За результатами:

І місце – група Т–34
ІІ місце - група Тс–22
ІІІ місце - група Тс–21

Студенти активно відповідали на поставлені запитання створюючи «шедеври математичної кухні» та були нагородженні солодкими подарунками.

Переглядів: 674 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: