14:29
«Літня школа з академічної доброчесності»

У Національному університеті «Острозька академія» 26 червня відбулося відкриття Літньої школи з академічної доброчесності. Літню школу відвідала і наш практичний психолог Галушко Олена Василівна.

З вітальним словом до учасників школи звернулися ректор Національного університету «Острозька академія», професор Ігор Пасічник, кандидат політичних наук, ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Черній.

Організатори Літньої школи мали на меті ознайомити керівників та педагогів середньої школи, керівників та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти з основами академічної доброчесності та сформувати передумови для впровадження принципів академічної доброчесності в системі вищої та середньої освіти.

Літня школа на базі Острозької академії працювала з 26 по 29 червня. Чотири дні були насичені інтенсивним навчанням за програмою, що складалася з трьох основних компонентів – перший стосувався власне питань академічної доброчесності (накрилад, досвіду створення Кодексу академічної доброчесності в освітньому закладі); другий – присвячено світоглядним засадам академічної доброчесності (філософському, морально-етичному, релігійному підґрунтю); третій – новітнім тенденціям в освіті (компетентнісний підхід, запровадження системи якості освіти, методикам написання есе і под.).

Заняття проводилися у формі лекцій, семінарів, тренінгів, дискусій, майстер-класів.

Учасники та організатори Літньої школи з академічної доброчесності говорили про:

• роль закладу освіти (університету, школи) у становленні і розвитку
академічної доброчесності;

• богословсько-філософські засади доброчесності у сфері освіти;

• психолого-педагогічні та етичні засади академічної доброчесності;

• економічна доброчесність як складова добробуту та процвітання держави;

• розвиток навичок академічного письма як передумова академічної
доброчесності;

• аналіз положень Кодексу академічної доброчесності та їх практичної
реалізації;

• нормативно-правові аспекти академічної доброчесності та боротьби з
проявами академічної нечесності;

• міжнародні стандарти академічної доброчесності та їх упровадження у
закладах вищої освіти.

Всі слухачі, після завершення роботи Літньої школи, отримали сертифікати Національного університету «Острозька академія» спільно із Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти установленого зразка.

 

Переглядів: 180 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: