23:11
Гуртожиток №2 - призер обласного огляду-конкурсу

29 грудня у Рівненському Будинку вчених відбулося урочисте підведення підсумків ІІ етапу обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток та кращий учнівський гуртожиток професійно-технічного навчального закладу у 2017 році. У цьогорічному огляді-конкурсі взяли участь 24 гуртожитки закладів вищої освіти та 19 гуртожитків ПТНЗ. Комісійно здійснювалося вивчення роботи адміністрацій навчальних закладів, органів студентського самоврядування щодо створення належних умов проживання у гуртожитках, стану збереження майна; організації самопідготовки і дозвілля молоді, формування здорового способу життя. Особливе місце в ході огляду відводилося питанню забезпечення пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних умов мешканців гуртожитків.

Начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Коржевський П.М. ознайомив представників навчальних закладів з результатами аналізу матеріально-технічного та соціально-побутового стану гуртожитків області, звернув увагу на необхідність забезпечення принципу відповідності грошової плати та якості житлових послуг що надаються студентам тощо.

Відповідно до рішення організаційного комітету, за максимальною сумою набраних балів визначено призерів ІІ етапу обласного огляду-конкурсу за трьома категоріями серед вищих та професійно-технічних навчальних закладів. Переможців огляду-конкурсу оголосила головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Андрєєва М.М..

Почесними грамотами, кубками та цінними подарунками нагороджено за І місце гуртожитки № 5 Національного університету водного господарства та природокористування, Дубенського коледжу РДГУ та Державного професійно-технічного навчального закладу “Сарненський професійний аграрний ліцей”.

За друге місце ІІ місце відзначено гуртожитки № 7 Рівненського державного гуманітарного університету, №2 Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП та Квасилівського професійного ліцею.

За ІІІ місце нагороджено гуртожитки № 10 Національного університету “Острозька академія”, Костопільської філії Рівненського державного базового медичного коледжу та Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець.

За вагомий особистий внесок у створення належних умов проживання у студентському гуртожитку, організацію самопідготовки і дозвілля студентської молоді Почесною грамотою управління освіти і науки відзначено завідувача гуртожитку№2 Мосійчук А.В., вихователів Довгополюк Л.К. та Милацьку О.О.. Моральне заохочення працівників було підкріплено Сертифікатом на отримання цінних подарунків для гуртожитку- водонагрівач Atlantic і мікрохвильову піч Ergo EM-2375. Вітаємо з перемогою усіх, хто наполегливо працював та готував гуртожиток №2 до участі в огляді-конкурсі. Сподіваємося, що наполегливість працівників коледжу у покращенні матеріально-побутових умов гідно оцінять мешканці гуртожитку та віддячать дбайливим ставленням до свого спільного дому.

Переглядів: 961 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: