Користувачів: 0
Головна » 2013 » Лютий » 22 » Гирьовий спорт 2013.
12:17
Гирьовий спорт 2013.

21 лютого у спортзалі технікуму відбулись змагання з гирьового спорту присвячені Дню захисника Вітчизни. У програмі змагань були вправи двоборства, поштовх двох гир та ривок однією, з гирями 24 кг.

За сумою підйомів у поштовху двох гир та ривку однією визначались переможці у семи вагових категоріях. Найкращим у ваговій категорії до 60 кг. став студент МП-21 Кокора С.П.
     У категорії до 65 кг. I місце посів Рачунь В.А. (Д-31), II – Ковальчук М.М. (Д-22), Царук Н.А. (МП-32).

Серед учасників у категорії до 70 кг. місця розподілились так: I місце – Гаврик І.Ю. (Т-34), II – Федорчук Б.П. (Т-31), III – Омельчук В.В. (МП-22).
     У категорії до 75 кг.: I місце – Стасюк Р.О. (Д-21), II – Костюк Д.В. (Тс-31), III – Харченко В.І. (Т-14).

У ваговій категорії до 80 кг. призові місця зайняли: I місце – Іщук Б.В. (Т-35), II – Голузій І.О. (Тс-31), III – Боровик С.В. (МП-22).
     До 90 кг. місця розподілились наступним чином: I місце -  Кушнір А.В. (МП-22), II – Литвинчук П.М. (Т-24), III – Ковальчук О.В. (Д-21). Серед найважчих учасників у категорії понад 90 кг. перемогу отримав Парфенюк П.В. (Т-31).

Судійство та організаційне забезпечення змагань з гирьового спорту здійснено силами групи МП-22 на чолі з керівником гуртка атлетизму Івашкевичем В.В.
    Методичну допомогу суддівській бригаді надали досвідчені спортсмени, призери минулих змагань: Семенюк Т.В., Мельник М.А., Ляшук О.В.

Переможці у першості з гирьовго спорту були нагороджені грамотами диретора технікуму. За результатами цих змагань буде сформована збірна команда АТТ на міські змагання з гирьового спорту, що відбудуться на базі спорткомплексу НУВГП.