23:11
«Фізичний мільйонер»

16.03.2017 в читальному залі коледжу в рамках тижня комісії «Природничо-математичних дисциплін та креслення» було проведено позакласний захід з фізики «Фізичний мільйонер».

Захід проводила викладач вищої математики, фізики та астрономії Гагун О.П. для студентів другого курсу спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», а саме для груп Т-21, Т-23 та Т-24. Студенти та всі присутні, хто відвідав захід на деякий час поринули у світ грошей.

Гроші існують, так давно, як і людська цивілізація. Протягом століть вони постійно змінювались і сьогоднішній стан не є завершальною і остаточною стадією їх розвитку. Роль грошей з давніх часів привертала увагу вчених.

Як знаки вартості повноцінних товарних грошей, паперові гроші почали використовуватися понад тисячу років тому. Як відомо, гроші - це "особливий товар, що виконує роль загального еквівалента". Але незаперечним є факт, що кожна держава намагається створити гроші, які відображають своєрідність країни - особливості її природи, культури і господарства. На грошових знаках зображують видатних людей, які принесли світову славу своїй державі. На початку позакласного заходу було продемонстровано грошові купюри різних країн, на яких зображені видатні вчені, що внесли вагомий внесок у розвиток фізики.

У другій частині заходу студентам була можливість взяти участь у грі «Фізичний мільйонер» та за знання з фізики отримати подарунки. У грі приймали участь: Гарбарук Назарій (група Т-21), Косюк Василь (група Т-23), Нішман Роман (група Т-24). Студенти активно відповідали на поставлені запитання та були нагородженні подяками та подарунками.

Переглядів: 955 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: