16:15
«Енергетичний штурм»

21.03. 2019 року в Рівненському автотранспортному коледжі НУВГП викладачем фізики і астрономії Гагун О.П. був проведений позакласний виховний захід у формі фізичного квесту «Енергетичний штурм».

Мета квесту: сприяти розвитку інтелектуальних здібностей студентів; закріпити знання з вивчених тем та застосувати дані знання у нестандартних ситуаціях; підтримувати цікавість студентів до дисципліни «фізика»; розвивати увагу, кмітливість та уяву; розширювати загальний кругозір, комунікабельність, креативне мислення; виховувати почуття поваги до іншої людини, її вибору й думки; виховувати дух змагання.

При виконані квесту були використані сучасні новітні засоби. Найбільше студентів вразило завдання із застосуванням QR-коду.

QR-код — матричний код, розроблений і представлений японською компанією «Denso-Wave» в 1994 році. Основна перевага QR-коду — це легке розпізнавання сканувальним обладнанням (в тому числі й фотокамерою мобільного телефона), що дає можливість його широкого використання в торгівлі, на виробництві, в логістиці, а також в навчальному процесі.

У фізичному квесті взяли участь 3 команди студентів другого курсу груп Т-21, Т-25 та Мп-21.

За результатами напруженої та цікавої боротьби визначилися переможці:

І місце - команда групи Т-21 (Бовшовець А., Бойко А., Дзубук Д., Мулик В.);

ІІ місце - команда групи Т-25 (Драбик В., Кашевар І., Мичка П., Рокитенець Д);

ІІІ місце - команда студентів групи Мп-21 (Золотар В., Кисіль В., Лапчук В., Трофимчук М).

Студенти із задоволенням взяли активну участь в такому заході, показали дуже хороші знання з фізики та залишилися під великими враженнями.

 

Переглядів: 70 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: