21:46
Екскурсія до «Музею лісу»

Весна - найкраща пора для мандрівок і спілкування з природою. Таку нагоду мали представники студентського активу коледжу, які за сприяння адміністрації та профспілкового комітету, взяли участь в екскурсії до «Музею лісу» (м.Костопільське лісництво).  Костопільський район Рівненської області - це географічний кордон між лісостеповою та поліською зонами краю. Завдяки старанням працівників «Музею лісу» він став однією з туристичних принад нашого краю. Гостям музею пропонуються до огляду тематичні експозиції, або ж прогулянка екологічною стежиною. Ми надали перевагу прогулянці екологічною стежиною у супроводі досвідченого працівника музею, який є одним із засновників цього унікального закладу.

Впродовж годинної мандрівки всі її учасники мали можливість перевірити свої знання лісової флори, почути багато нових та маловідомих фактів про природу лісів, а найбільше- насолодитися чистим та цілющим повітрям.

Наприкінці подорожі нас чекав відпочинок на надзвичайно гарній та впорядкованій території головної садиби музею. А наступного разу ми також обов’язково ознайомимося з виставовими залами музею, що приберігають для нас багато цікавинок з історії лісництва, флори і фауни західного регіону України.

 

Переглядів: 804 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: