10:07
«Домашнє насильство-виклик людяності»

Немає виправдання бездушності, цинізму, агресивності, фантастичній жорстокості. І щоб не потонути в хвилях негативних емоцій гніву, незадоволеності життям, які накладаються на не зовсім здоровий соціальний фон, ми закликаємо всіх батьків берегти в собі людське, поважати в собі людину. Хай сім’я буде для дитини взірцем людяності, доброти і любові.

І тоді нам не треба буде наголошувати на правах дитини, бо їх ніхто не буде порушувати, а обов’язки батьків по стану утримання і виховання дітей будуть сприйматися не як обтяжливий тягар, а як органічний прояв любові до дитини, підтримки в ній людської гідності та самоповаги.

На жаль, ми живемо у світі де, на превеликий жаль, існує таке негативне явище, як насилля. Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Ми вже звикли сприймати насильство, як щось неминуче. Але ж  прояви насильства порушують права людини, принципи вільного та справедливого існування.

І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми можемо зупинити його. Іноді ми не усвідомлюємо, що втягнуті в коло насильства, бо можемо не знати, що певні насильницькі акти щодо нас порушують наші права, честь та гідність, не знаємо своїх прав, як зихистити себе.

07 грудня 2017 було прийнято закон України ,,Про запобігання та протидію домашньому насильству,,.

Цей Закон визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

15 березня 2018року викладач Шилюк О.В. провела виховну годину «Домашнє насильство-виклик людяності ». Студенти ознайомились   з актуальністю проблеми насильства, видами насильства та стратегією поведінки у ситуаціях ризику, з попередження насильства на основі власної відповідальності.

На виховний захід були запрошені психотерапевт та працівник з опіки та піклування Рівненського міського центру для соціальних служб сім’ї та молоді Галицька О.В. та фахівець з соціальної роботи, завідуюча відділом, яка веде напрямок роботи з жертвами насилля Гладюк С.В.. Запрошенні гості розповіли про відповідальність дій, вчинків, надали інформацію про те, як можна захистити себе, свою гідність і свої права, ознайомили  з роботою і функціями служб, які можуть допомогти у захисті прав.

В організації і проведенні заходу допомагали студенти групи Тс-31

Переглядів: 588 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: