13:08
День Збройних сил України.
Зустріч студентів з воїном Тарасом Покальчуком.
Напередодні Дня Збройних сил України студенти-першокурсники зустрілися з учасником війни Тарасом Покальчуком - старшим солдатом 3-ї роти 80-ї аеромобільної бригади, що вже увійшла в історію України завдяки героїчному захисту Луганського аеропорту від російсько-терористичних військ. Зустріч відбулася завдяки ініціативі викладача коледжу Груби В.В., а розпочалася вона з перегляду презентації про сучасні види озброєння, які створені в різних країнах світу.
Наш гість розповідав про свій бойовий шлях у складі бригади, драматичні події бойових дій в Луганському аеропорті, про підлість непокараної зради, про ціну чоловічої дружби на війні. 
 
Найціннішим моментом зустрічі стало звернення Тараса до молоді в якому він проникливо і щиро сказав про те, як важливо цінувати кожну мить мирного життя і те, чим воно наповнене- від спокійного сну у власному ліжку до можливості обійняти маму чи поцілувати кохану дівчину. 
Тарас переконаний, що Бог зберіг йому життя, аби він спілкувався з молодими людьми та передав їм найважливіший висновок з пережитого досвіду війни: турбота про інших, взаємодопомога, вміння прощати провини людям і любов врятують тебе самого і зроблять кращим довколишній світ…
Та увага з якою присутні слухали нашого гостя свідчила, що його слова запали в душу кожному.
Миру та щасливої тобі долі,Тарасе! Бережи тебе Бог!
З нагоди прийдешнього свята військовиків України викладач «Захисту Вітчизни» Маркевич І.І. організував перегляд документального фільму «Рейд»,що висвітлює події рейду українських воїнів по тилах ворога у серпні-вересні 2014 року.
В бібліотеці коледжу розгорнуто книжкову виставку літератури на військово-патріотичну тематику.
 

Переглядів: 606 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: