19:00
День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. У 1994 році багато українських громадських організацій чорнобильців зверталися до влади з ініціативою створення Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, який би  нагадував усім нам про ту страшну аварію й кількість загиблих ліквідаторів. Проте прохання ліквідаторів той момент відхилили. Після цього ліквідатори почали відзначати цей день неофіційно. Офіційно ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

З метою вшанування подвигу героїв-ліквідаторів в коледжі відбулися виховні заходи, зокрема студенти груп Ес-41 та Мп-41 спільно з класними керівниками Гаврилуцою В.В, Кулаківською В.В. преглянули документальний фільм  "Чорнобиль. Пряма мова", в котрому зібрано спогади очевидців аварії на ЧАЕС та документальні кадри завершення будівництва нового саркофагу над ЧАЕС «Укриття».

Студенти груп Т-23 та Мп-21 спільно з класними керівниками Козак Т.В., Шевченко І.О. взяли участь у зустрічі з ліквідаторами аварії на ЧАЕС. Зустріч відбулася за сприяння працівників Рівненської обласної наукової бібліотеки, під час котрої мали можливість почути  Миколи Гайбонюка , котрий брав безпосередню участь в ліквідації страшної техногенної кастрофи.

Переглядів: 595 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: