13:29
Барвисте свято української вишиванки

16 травня в Україні та за її межами українці святкували День вишиванки.

Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції етнічного українського одягу, символізує єдність поколінь нашої нації.

Як відомо, ідея відзначати «День вишиванки» виникла у 2006 році, коли на заклик студентки Чернівецького національного університету Лесі Воронюк викладачі та студенти одягнули вишиванки й влаштували флешмоб.

В нашому коледжі Свято вишиванки активно стали відзначати з 2016 року, і щоразу воно привносить у буденну метушню світлі нотки радості та духовного єднання.

Вишиванка в культурі України займає особливе місце - це наш національний символ, орнаменти якого впізнавані в усьому світі.

Впродовж дня у коледжі демонструвалося відео творчого проекту «Спадок» - цикл коротких «атмосферних» роликів, присвячених українській культурі, традиціям, народним звичаям від їх витоків до сучасності, де відтворено характерний для кожного регіону етнічний образ.

За ініціативою Студентської ради відбувся флешмоб – всі, хто прийшов сьогодні у вишиванці, утворили «живу» абревіатуру навчального закладу РАТК. А по завершенні флешмобу було оголошено переможця конкурсу

«Вишиванкова група». Переможцями стала групи Т-11 і Т-33, у котрих найбільше студентів прийшло цього дня на заняття у вишиванках.

$CUT$

Переглядів: 81 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: