15:04
«ДЕНЬ МАТЕРІ - МІЖНАРОДНЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ МАТЕРІВ»

«Є найпрекрасніше створіння на світі, перед яким ми завжди у невідплатному боргу. Це – мама!»

                                                                                 (М. Островський)

Шанування жінки-матері в Україні є давньою традицією, її з давніх часів оспівували як берегиню сім’ї, роду й народу. Пізніше це шанування посилилося поклонінням Божій Матері – заступниці та покровительці всіх українців, а в подальшому – любов’ю до матері-України.

Мама. Для кожної людини – дорослої чи маленької, молодої чи зрілої – мама – сама найрідніша людина на світі. Все найкраще в кожному з нас походить від мами, яка дала нам саме безцінне – життя. Материнська любов, турбота, тепло, ласка, постійний труд, терпіння, неспокій охоплюють нас з перших років та днів життя.

Мама – єдина і неповторна людина, любов якої до дітей – благородне, безкорисливе, дивовижне по своїй мудрості, безмежності і мужності почуття. Мама буде любити свою дитину завжди: і прекрасну і неприємну, і розумну і нерозумну, і добру і злу, і досконалу і недосконалу, і знамениту і невідому… Немає на світі нічого святішого і безкорисливого, ніж любов мами!

«Без сонця – не цвітуть квіти, без любові – немає щастя, без жінки – немає любові, без Мами – немає ні поетів, ні героїв!»

                                                                                         (М. Горький)

Перша моральна основа людини – повага до мами, своїх батьків. Цю основу необхідно розвивати як почуття, бо не зможе дитина, в майбутньому, берегти та цінувати маму.

Повага – найдорожче для мами, відклик (відгук) на її любов, вдячність та невтомну працю. Але і це корисно для самих дітей – саме тут дитина отримує духовну культуру людини, її саморозвиток. Звідси і вміння цінувати любов. Великою і глибокою повинна бути повага наша до мами. Такій повазі необхідно вчитись всім, особливо, юнакам.

Переглядів: 124 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: