20:58
День Гідності та Свободи

«Україна - це терито­рія гідності і свободи. Таки­ми нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності», - так сказав Президент України минулого року, підписавши указ про відзначення щоріч­но 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

«Щодня відлуння останніх ви­гуків Небесної Сотні чуєть­ся все тихіше. Перестають шокувати новини - і смер­ті, і зради сприймаються як належне. Душі обростають захисною оболонкою. Але розум все одно час від часу вистрілює: як таке могло статися з нами? Як, запла­тивши за свободу наддорогу ціну, ми так і залишили­ся жити у країні, де досі не покараний жоден з тих, хто стріляв на Майдані у відчай­духів, і жоден з тих, хто від­давав накази за які довічно горітиме у пеклі...» - цей журналістський допис,напевно, відображає внутрішній моральний стан багатьох людей з числа тих, хто брав участь чи підтримував Майдан 2013 року. Та правду кажуть і  ті, хто стверджує, що революція ще не закінчилася- вона триватиме доти, поки не переможуть ідеали Майдану. Для цього необхідно всім  пам’ятати про подвиг в ім’я свободи України і гідності кожного її громадянина. пам’ятати і жити згідно цих ідеалів…

До річниці Революції Гідності в коледжі було підготовлено фотовиставку «Від Революції на граніті- до Революції Гідності», викладачі коледжу на заняттях ознайомили студентів зі спеціальним інформаційним повідомленням з нагоди прийдешнього Дня, а 20 листопада у стінах коледжу прозвучав спеціальний дзвінок, яким було оголошену про Хвилину мовчання за загиблими на Майдані.

 

Переглядів: 571 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: