21:50
День Європи в Україні

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Вперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році. Основою для появи цього свята стало підписання Декларації Шумана. Цей історичний документ був підписаний 9 травня 1950 року. Тоді в Парижі зібралися представники ряду європейських держав, які вирішили об'єднати свої сили для промислового розвитку та покращення виробництва військової техніки. Це стало фундаментом створення глобальної структури, яка пізніше втілилася в Європейському Союзі.

Таким чином, провідні європейські країни змогли уникнути накопичення військового потенціалу один проти одного. Прагнучи до інтеграції у європейське співтовариство, Україна започаткувала відзначення Дня Європи. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в ЄС.

До Дня Європи у коледжі щорічно проводиться значна інформаційно-просвітницька робота, спрямована на висвітлення актуальних проблем євроінтеграційних процесів в Україні, ознайомлення студентів з національними культурними традиціями народів Європи.

У рамках проведення декадника комісії соціально-гуманітарних дисциплін було організовано пізнавально-розважальну гру-квест, де студенти мали змогу показати свої знання та розширити свій кругозір щодо культурних та соціальних особливостей країн ЄС. Учасниками гри були групи Ес-31 та Т-21. Команди змагались за можливість зібрати якнайбільше інформативних карток про країни Європи, виконавши визначені завдання. Переможцями стали студенти групи Ес-31, та без нагороди не залишився жоден учасник - усі студенти отримали заохочувальні призи. 

 

Переглядів: 742 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: