15:05
День цивільного захисту

21 квітня 2016 року, згідно розпорядження Головного управління з надзвичайних ситуацій Рівненської області, у Рівненському автотранспортному коледжі було проведено «День цивільного захисту». Програмою проведення цього заходу було передбачено як теоретичне інформування студентів та працівників коледжу щодо дій в умовах загрози виникнення надзвичайної ситуації, так і практичні навчання, зокрема навчальна евакуація студентів та працівників з навчальних корпусів.

Під час відео-перерви, на телеекрані демонструвались навчальні відеофільми, які навчали студентів та працівників коледжу діям у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

Студенти під керівництвом викладача Сулімовської І.Ф.  в ігровій формі показали практичні прийоми надання долікарської допомоги потерпілим, які «отримали» перелом нижньої та верхньої кінцівок та вміло «зупинили кровотечу» одному з потерпілих.

Особливо видовищними та цікавими були змагання на виконання нормативу з одягання протигазів серед груп коледжу. Переможцями у командному заліку стали групи: Т-11 (І-ше місце), Т-14 (ІІ-ге місце) та Мп – 21 (ІІІ-тє місце).  

У індивідуальному заліку переміг студент групи Т – 14 Дмитро Бойчук, який виконав норматив  за 3,72 секунди, що значно перевищує норматив у 5 секунд, який оцінюється на «п’ятірку».

Закінчився День цивільного захисту навчальною евакуацією студентів та працівників з навчальних корпусів. При цьому норматив також було виконано з оцінкою «відмінно», адже при нормі 5 хвилин, евакуацію було проведено за 2 хв. 37 секунди.

Переглядів: 761 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: