12:04
День автомобіліста і дорожника - свято професіоналів

Напередодні професійного свята Дня автомобіліста і дорожника трудовий колектив та студенти коледжу зібралися в актовій залі на урочистості.

З вітальним словом від імені адміністрації до присутніх звернулася директор коледжу Антонюк В.П., яка привітала всіх причетних до цього свята, що об’єднує мільйони людей в Україні, побажала працівникам коледжу добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я та подальшої успішної роботи у справі виховання нового покоління професіоналів автотранспортної галузі.

Офіційна частина урочистостей продовжилась нагородженням переможців щорічного конкурсу професійної майстерності «Людина року», відзначено грамотами кращих працівників та педагогів коледжу за підсумками попереднього навчального року тощо.

Студенти-учасники художньої самодіяльності коледжу спільно з культорганізатором Горкавою А.В. вразили глядачів чудовою та художньо довершеною концертною програмою, яка сповнила усіх позитивними емоціями, додала особливої теплоти святкуванню.

Зі святом вас, шановні автомобілісти і дорожники, будьте натхненні у праці та щасливі щоденно!

Переглядів: 174 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: