09:27
Декадник комісії «Технічної експлуатації та ремонту автомобілів»

В період з 07.10.19 по 18.10.19 цикловою комісією «Технічної експлуатації та ремонту автомобілів» проведено декадник комісії.

В рамках декадника було проведено ряд відкритих занять викладачами:

- Мінькевич І.Б. на тему : «Моторні оливи» дисципліна «Автомобільні експлуатаційні матеріали»;

- Павельчук М.В. на тему : «Єдина система допусків і посадок ISO» дисципліна «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання»;

- Гаврилуца В.В., Ярощук М.О. бінарне заняття з предметів «Англійська мова за професійним спрямуванням» та «Комп’ютерна техніка» на тему: «Особливості використання технології Web-квест у предметах професійного спрямування».

У холі коледжу викладачі Панай Т.С. та Мінькевич І.Б. організували виставку курсових та дипломних проектів спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

Викладачі Бабік В.С. та Дмитришин І.А. провели екскурсію для студентів групи ___ по Рівненському РТП.

До Дня захисника України викладачі Приймачок О.В. та Панай Т.С. у читальному залі провели відкриту виховну годину на тему: «Героям слава!»

У фойє лабораторного корпусу викладачі Кушпель В.К. та Веремчук О.А. організували виставку технічної творчості студентів.

Викладачі Веремчук О.А., Кушпель В.К., Панай І.С., Мінькевич І.Б. організували та провели змагання серед студентів «Кращий шинник коледжу 2019» та «Кращий знавець паливо-мастильних матеріалів». Призерами стали

Шиномонтажник-2019

І місце: гр.МПс-31: Братійчук Андрій, Савицький Іван, Сірик Дмтро;

ІІ місце: гр.Т-35: Мичка Павло, Дейсун Максим, Драбик Володимир;

ІІІ місце: команда НУВГП: Павлонський Денис, Булан Олег, Ільчук Руслан.

Заміна колеса:

І місце: команда НУВГП: Бецко Руслан, Ільчук Руслан.

ІІ місце: гр.Т-32: Мартинюк Олександр, Матвійчук Роман;

ІІІ місце: гр.МПс-31: Чабан Мирослав, Неліповець Дмитро.

Заміна колеса (дівчата):

І місце: гр.ОП-31: Купчик Тетяна, Дс-41:Палейчук Яна;

ІІ місце: гр. МПс-31: Кривко Катерина, Т-34: Демедюк Анастасія.

«Кращий знавець експлуатаційних матеріалів - 2019»

І місце: гр.Тс-31: Босюк Владислав;

ІІ місце: гр.ОП-41 Курач Олександр;

ІІІ місце: гр.Т-32: Федоришин Олександр.

Переглядів: 51 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: