23:58
«Це стосується кожного! (ВІЛ, СНІД, ІПСШ)»

На сьогоднішній день вже чимало поширено інформації про ВІЛ-інфекцію та СНІД, проте в Україні та й у всьому світі в цілому продовжує розповсюджуватися ця хвороба. Знову і знову фіксуються нові випадки інфікування ВІЛ, як серед дорослих, так і серед дітей. Це ще раз підтверджує, що від зараження невиліковною хворобою не застрахований ніхто.

З метою поширення інформації про ВІЛ/СНІД і формування відповідального ставлення до свого здоров’я 30 листопада у гуртожитку № 1 проведено заняття на тему: «Це стосується кожного! (ВІЛ, СНІД, ІПСШ)». На заняття практичний психолог коледжу запросила Полюхович Ларису Григорівну – психолога Рівненського обласного благодійного фонду «Наше Майбутнє».

На початку заходу Лариса Григорівна проінформувала студентів про нові статистичні дані, дослідження ВІЛ-інфікованих по Рівненській області. Далі проведено відеолекторій за даною тематикою. Під час відеолекторію було розглянуто теорії виникнення хвороби, шляхи передачі ВІЛ, що таке СНІД, а також яким чином інфекція передатися не може. Обговорено міфи, що стосуються ВІЛ/СНІДу, наголошено на безпечній поведінці.

По завершенні заходу усім учасникам роздано буклети за даною тематикою та флаєра з інформацію про заклади, де кожен може отримати безоплатну та спеціалізовану допомогу конфіденційно.

Маємо надію, що даний захід став корисним та цікавим для студентської молоді, адже це стосується кожного!!!

Переглядів: 640 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: