Користувачів: 0
Головна » 2017 » Грудень » 25 » Благодійний забіг«Rivne St. Mykolas Run-2017»
10:04
Благодійний забіг«Rivne St. Mykolas Run-2017»

У Рівному відбувся легкоатлетичний забіг «Rivne St. Mykolas Run-2017» метою якого був збір коштів на лікування маленької Софії Кваснюк, мешканки Здолбунівського району, яка потребує пресадки кісткового мозку. Реєстраційний внесок учасників, що змагалися на двох дистанціях, становив 80 гривень при онлайн-реєстрації, і 100 гривень при реєстрації в день забігу.

Дистанція проходила проспектом Миру, учасники змагалися в бігу на 2 кілометри (одне коло) і 6 кілометрів (три кола). Переможці визначалися в обох категоріях окремо. Також нагороди отримали наймолодший і найстарший учасники забігу, які фінішували в обох категоріях. Особливістю став і конкурс на найкращий костюм, переможці якого теж отримали відзнаки.

Мама Софії Кваснюк отримала від організаторів забігу 20100 гривень, які дуже й дуже потрібні їй для лікування дочки.

Однією з учасниць забігу і призеркою конкурсу на кращий костюм стала рівнянка Ольга Земляк – чемпіонка Європи з легкої атлетики, одна з найвідоміших українських спортсменок.

Приємно, що в акції взяв участь і наш студент-староста групи Т-12 Олександр Федоришин. Його мали намір підтримати і інші студенти коледжу, але…банально запізнилися на реєстрацію. Що ж, вчасно слід приходити не лише на заняття!

Гарна святкова акція, проведена з благородною метою, безперечно вдалась! Дай боже і надалі організаторам допомагати дітям, які цього потребують.

(використано матеріали інтернет-видань zdolbuniv.com та erve.ua)

Переглядів: 174 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1