18:30
«АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ»

Львівський автодорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка» організував І Міжнародну науково-технічну онлайн-конференція на тему «АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ»

Конференція відбувалася 18 травня 2017 року в приміщенні коледжу. Із вступним словом про етапи еволюції альтернативних джерел енергії на автомобільному транспорті та необхідність підготовки фахівців в даній галузі виступив директор коледжу Брегін М.Г.

Конференція проходила у формі онлай доповідей, які супроводжувалися презентаціями та відеосюжетами.

Гостями конференції були Коляса Остап Леонідович - к.т.н., доцент кафедри Автомобілебудування НУ «Львівська політехніка» та адміністрація Рівненського автотранспортного коледжу: Марунич Олександр Петрович – директор коледжу, Богачук Валентина Вікторівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи, Груба Василь Васильович – голова ЦК.

Розпочали роботу конференції представники компанії HMV-Systems – Virgo Tiitsu – голова правління та Edgars Jekabsons – інженер-діагност на тему: «Впровадження гібридних і електричних транспортних засобів»

Продовжили роботу конференції викладачі та студенти Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка». Доповідачами були Пірог Леонід Володимирович, Мамонтов Ярослав Олегович та Земляк Вадим Миколайович. Піднімалися питання перспектив розвитку біогазових технологій в ЄС і Україні та їх використання на автомобільному транспорті, методи побудови силових перетворювачів для електротранспорту та водень – як альтернатива автомобільного палива.

Учасником конференції також був Шеремет Андрій Вікторович з Автотранспортного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет». У доповіді піднімалося питання розробки конструкції силової установки електроцикла на базі мотоцикла AJS REGAL-RAPTOR EOS 350

До роботи конференції також долучились наші друзі з Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Доповідали Грат Максим Юрійович, Семчишин Арсен Андрійович та Олійник Сергій Андрійович. З виступів присутні дізналися про дослідження робочих параметрів автомобільних системи кондиціювання повітря, дослідження окремих характеристик роботи електромагнітних форсунок системи керування бензиновим двигуном Multec-S автомобіля Opel Vectra B та про стан і особливості сучасної системи постачання автомобільного пального в Україні.

Котик Роман Миколайович з Рівненського автотранспортного коледжу доповів про теоретичний розрахунок і порівняльну характеристику біодизеля з двигуном, що працює на дизельному паливі.

Завершували роботу конференції студенти Львівського автомобільно-дорожнього коледжу НУ «Львівська політехніка» Флінта Дмитро Олегович та Дубан Віталій Андрійович. З їх доповідей ми дізнались про паливні елементи та перспективи розвитку автомобільного транспорту.

Доповіді учасників конференції були змістовними, а головне – сучасними. Це викликало абиякий інтерес у присутніх.

Учасникам та доповідачам конференції були вручені сертифікати.

Переглядів: 743 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: