АВТОБІОГРАФІЯ

кандидата на пост Голови Студради коледжу

Я, Хлуд Вадим Леонідович, народився 17 вересня 1999 року в м. Ковель, Волинської області.

У 2017 році закінчив  ЗОШ №1 де отримав повну середню освіту.

У 2017 році вступив до Рівненського автотранспортного коледжу  на спеціальність  «Транспортні технології»  за освітньою програмою «Організація міжнародних перевезень на автотранспорті».За період навчання зарекомендував себе як активний громадський діяч, з сильною активною життєвою позицією, вмінням виходити із скрутних ситуацій, прагненням самовдосконалюватися та самореалізовуватись.

а даний момент я є старостою  групи Мп-31. В продовж трьох років займаюсь громадською діяльністю на відділенні та в коледжі. Маю великий досвід роботи у складі Студентської ради коледжу, також  займаю посаду Голови студентської ради відділення «Транспортні технології». ... Деталі»

Переглядів: 55 | Додав: Nik1975 | Дата: 04.03.2020 | Коментарі (0)

АВТОБІОГРАФІЯ

кандидата на пост Голови Студради коледжу

Народився 25 лютого 2002 року у місті Дубно. У 2018 році закінчив Дубенську ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. За період навчання в школі брав активну участь у житті класу та школи.  У класі займав посаду відповідального за культмасову роботу.

По закінченні школи вступив до Рівненського автотранспортного  коледжу на спеціальність «Автомобільний транспорт» за освітньою програмою  “Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів” і нині є студентом ІІ курсу. За період навчання зарекомендував себе як стараний, відповідальний та креативний  студент.

Беру активну участь у художній самодіяльності коледжу, організації позакласних заходів, а також у діяльності предметних гуртків. Є призером фестивалю студенської творчості НУВГП “Студенська весна – 2019”. Нагороджений грамотою за активне сприяння проведенню “Student’s Battle 2019” та вагомий особистий внесок у розвитку студентського самоврядування міста. ... Деталі»

Переглядів: 49 | Додав: Nik1975 | Дата: 04.03.2020 | Коментарі (0)

АВТОБІОГРАФІЯ

кандидата на пост Голови Студради коледжу

Я, Маринич Максим Юрійович, народився 20 травня 2002р в с. Березове, Рокитнівського р-н, Рівненської обл.

В 2019 закінчив Березівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» За період навчання в школі,брав активну участь у громадському житті класу та школи. Три роки поспіль брав у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Джура-Прикордонник», де гідно відстоював честь району та області, посідав призові місця в спортивних змагання на обласному рівні.

У 2016-2018 рр. був старостою класу, у 2018-2019 рр. був Президентом шкільної учнівської ради. Після закінчення школи вступив до коледжу на спеціальність  «Транспортні технології»  за освітньою програмою «Організація міжнародних перевезень на автотранспорті» і нині є студентом ІІ курсу. За період навчання у коледжі зарекомендував себе старанним студентом, навчаюся на «відмінно». ... Деталі»

Переглядів: 37 | Додав: Nik1975 | Дата: 04.03.2020 | Коментарі (0)

АВТОБІОГРАФІЯ

кандидата на пост Голови студентської ради коледжу

Я, Зозуля Наталія Миколаївна, народилась 20 листопада 2001 року в м. Рівне. З 2008 року навчалась у рівненській ЗОШ №28 до 6-го класу. 2013 року переїхала в м. Дубно, де з сьомого по десятий клас навчалась у ЗОШ №3.

За період навчання в обох школах брала активну участь в художній самодіяльності – була учасником КВН, виступала в сценках на основі українських літературних творів. Неодноразово була на олімпіадах з української мови, відвідувала гурток образотворчого мистецтва та моделювання. Також протягом двох років брала участь у всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-спортивній грі «Сокіл» («ДЖУРА»), а також в інших спортивних змаганнях.

Після закінчення школи вступила до Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП за спеціальністю «Автомобільний транспорт», за освітньою програмою  “Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів” і зараз є студенткою II курсу. Долучаюсь до роботи органів студентського самоврядування, виконую обов’язки старости групи Т-23. Активно беру участь в громадському житті ... Деталі»

Переглядів: 36 | Додав: Nik1975 | Дата: 04.03.2020 | Коментарі (0)