Колектив коледжу висловлює щире, глибоке співчуття рідним і близьким Олександра Терентійовича. Олександр Терентійович народився у сім’ї службовців, у селі Новомихайлівка, на Дніпропетровщині. Здобувши вищу освіту у Львівському інституті фізичної культури, у 1972 році розпочав свою трудову діяльність у Рівненському автодорожньому технікумі, викладачем фізичного виховання.Олександр Терентійович  віддав більше 30 років навчанню та вихованню майбутніх автомобілістів, які гідно представляли наш заклад на всеукраїнських спортивних змаганнях. Це Педагог, який вмів радіти за перемоги своїх вихованців. Ми всі  любили і поважали його за професіоналізм, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм та за його веселу вдачу. ... Деталі»

Переглядів: 146 | Додав: Nik1975 | Дата: 13.02.2019 | Коментарі (0)

З метою популяризації питань охорони праці та виховання культури безпеки праці серед молоді щорічно проводиться конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який організовує редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.

Цьогоріч у конкурсі також беруть участь студенти коледжу, а саме з числа груп першого року навчання. У конкурсних роботах своє бачення проблем безпеки життєдіяльності на виробництві представили наші учасники – Кучерук Зоряна (Т-12), Вітрик Вадим (Т-14), Чабан Мирослав (МПс-21), Макарицький Віталій (Тс-21), Бойко Михайло і Косовський Владислав (Т-15). ... Деталі»

Переглядів: 190 | Додав: Nik1975 | Дата: 13.02.2019 | Коментарі (0)