Впродовж 3 років продовжується боротьба за місце коледжів і технікумів та прирівняних до них училищ у структурі освіти України.

Так як законодавча база освіти «Закон «Про освіту» з урахуванням пропозиція представників коледжів і технікумів та прирівняних до них училищ не була напрацьована, а керівництво МОН України продовжує політику ігнорування рішень комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти та парламентських слухань щодо нашого статусу і місця в структурі освіти, нами була ініційована та підтримана депутатами Верховної Ради України петиція «Про термінове прийняття Закону України №5240».

Результатом такої петиції було прийняття Верховною Радою 21 березня Закону №5240 «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту», який регламентує місце коледжів і технікумів та прирівняних до них училищ у вищій освіті до 2019 року включно.

На даний момент Міністерство фінансів України блокує підписання Президентом України даного закону, оскільки є дані про переведення коледжів і технікумів з 01 січня 2018 року на місцеві бюджети.

Тому 05 квітня 2017 року на сайті електронних петицій Президента України була зареєстрована НОВА петиція «Про термінове підписання Закону України № 5240».

ПРОСИМО УСІХ НЕБАЙДУЖИХ до майбутньої долі технікумів і коледжів  АКТИВНО ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ГОЛОСУВАННЯ. На рахунку кожний день і кожний голос.

Посилання на петицію «Про термінове ПІДПИСАННЯ Закону України №5240». ... Деталі»

Переглядів: 810 | Додав: Nik1975 | Дата: 07.04.2017 | Коментарі (0)

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. ... Деталі»

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 521 | Додав: bibliotekaratk | Дата: 07.04.2017 | Коментарі (0)