11:46
«1939-1945. Ніколи знову!»

В коледжі відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення, присвяченого черговій річниці завершення другої світової війни та перемоги над нацизмом у Європі. Зокрема, проведено екскурсії до Краєзнавчого музею, де студенти ознайомилися з експозицією «Рівненщина в роки Другої світової війни».

У вестибюлі коледжу розташувалася тематична фотовиставка «Жінки у Другій світовій війні: життя і долі», демонструвалися відеоролики на цю тематику. На виховних годинах студенти почули розповідь про долі жінок у війні – тих, хто боровся, чекав, опікувався родиною. Жіночі біографії розкрили різні іпостасі представниць кращої половини людства у те лихоліття. Жінка– дружина, мати, медсестра, рятівниця, воїн, підпільниця, військовополонена, остарбайтер, свідок Голокосту, хранителька пам’яті.

Також відбулася бесіда на тему «Український вимір другої світової війни: питання і відповіді» в якій взяли участь студенти груп Тс-21, Д-31, Ес-21.

Під час бесіди було розглянуто різні аспекти війни, її впливу на історичну долю українського народу, що був позбавлений власної державності та заплатив велику криваву ціну за право жити на власній землі. 

Переглядів: 689 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: