1. Предметна комісія соціально-гуманітарних дисциплін:

  1. Ніколайчук О.С. - голова комісії
  2. Галушко О.В. - член комісії
  3. Дубей В.І. - член комісії
  4. Кравчук О.М. - член комісії
  5. Мазур М.М. - член комісії
  6. Мінькова Н.П - член комісії
  7. Пальчевська О.Г. - член комісії
  8. Сарнавська О.В. - член комісії
  9. Чернишин М.М. - член комісії

2. Предметна комісія філологічних дисциплін:

  1. Жданюк Т.Б. -  голова комісії
  2. Громко Н.М. -  член комісії
  3. Дмитрійчук К.О. - член комісії
  4. Дрозд Т.Л. -  член комісії
  5. Кощук В.М. -  член комісії 
  6. Кулаківська В.В. -  член комісії
  7. Романуха Т.Д. -  член комісії
  8. Ярощук  М.А. -  член комісії

3. Предметна комісія природничо-математичних дисциплін:

  1. Сарахман Л.С. - голова комісії
  2. Василюк Л.Є. - член комісії
  3. Веремчук Л.І. - член комісії
  4. Войтович Л.В. - член комісії
  5. Гагун О.П. - член комісії
  6. Марценюк Ю.Ю. - член комісії
  7. Неплюхіна Н.Л. - член комісії
  8. Сондак В.М. - член комісії

4. Предметна комісія “Технічна експлуатація та ремонт автомобілів”:

  1. Івасюк І.П. - голова комісії
  2. Бабік В.С. - член комісії
  3. Веремчук О.А. - член комісії
  4. Гаврилуца В.В. - член комісії
  5. Демиденко Є.П. - член комісії
  6. Дмитришин І.А. - член комісії
  7. Мінькевич І.Б. - член комісії
  8. Кужій В.А. - член комісії
  9. Кушпель В.К. - член комісії
  10. Омельчук С.І. - член комісії
  11. Павельчук М.В. - член комісії
  12. Панай Т.С. - член комісії
  13. Приймачок О.В. - член комісії
  14. Скочук М.П. - член комісії

5. Предметна комісія “Автомобілі”:

  1. Римаришин В.Є. - голова комісії
  2. Баранов М.О. - член комісії
  3. Бараболя В.Ф. - член комісії
  4. Бурчик В.Я. - член комісії
  5. Грицута Г.Г. - член комісії
  6. Ємельянов В.В. - член комісії
  7. Карась І.В. - член комісії
  8. Кундеус О.В. - член комісії
  9. Шабловська А.Р. - член комісії

6. Предметна комісія “Транспортні технології”:

  1. Груба В.В. - голова комісії
  2. Антонюк В.П. - член комісії
  3. Богачук В.В. - член комісії
  4. Бугайчук С.К. - член комісії
  5. Вітюк Л.А. - член комісії 
  6. Дундюк А.Ю. - член комісії
  7. Маліченко В.І. - член комісії
  8. Марценюк М.В. - член комісії
  9. Павлюк В.І. - член комісії
  10. Сачук М.Л. - член комісії
  11. Сулімовська І.Ф. - член комісії
  12. Терешкович В.І. - член комісії
  13. Шевченко І.О. - член комісії 
  14. Шевченко О.В. - член комісії

7. Предметна комісія “Економіка”:

  1. Шилюк О.В. - голова комісії
  2.  Баланович Н.Ю. - член комісії
  3.  Дементьєва Н.Л. - член комісії
  4.  Козак Т.В. - член комісії
  5.  Черначук О.О. - член комісії

8. Комісія фізичної та допризовної підготовки студентів:

  1. Івашкевич В.В. - голова комісії
  2. Бартош І.І. - член комісії
  3. Маркевич І.І. - член комісії
  4. Мельник С.А. - член комісії
  5. Мосійчук В.А. - член комісії
  6. Настік С.М. - член комісії

9. Комісія майстрів виробничого навчання:

  1.  Костюк Ю.В. - голова комісії
  2.  Ведюк М.О. - член комісії
  3.  Ганюк П.В. - член комісії
  4.  Кондрачук М.Є. - член комісії
  5.  Корбут І.І. - член комісії
  6.  Мельничук М.П. - член комісії
  7.  Пархомей Д.А. - член комісії
  8. Терешкович В.І. - член комісії